TERMOCERT Badania termowizyjne • termowizja • termografia • wycieki wody - rozdzielnie elektryczne

 1. Badanie termowizyjne maszyn i urządzeń

  Jeżeli chcą Państwo zamówić badanie termowizyjne lub uzyskać więcej informacji na temat wykorzystania termowizji do badania maszyn i urządzeń pracujących w przemyśle, prosimy o wypełnienie i wysłanie tego zapytania. Na jego podstawie będziemy mogli udzielić szczegółowej odpowiedzi, podsunąć najlepsze rozwiązanie Państwa problemu lub przygotować stosowną ofertę.
 2. temat zapytania
  (wybór wielokrotny z klawiszem Ctrl)*
  Nieprawidłowe dane
 3. treść zapytania
  (do 1000 znaków)*
  Nieprawidłowe dane
 4. Miejsce badania

 5. kod / miasto*
  Nieprawidłowe dane
 6. ulica / nr*
  Nieprawidłowe dane
 7. Dane kontaktowe

 8. nazwisko / imię*
  Nieprawidłowe dane
 9. firma
  Nieprawidłowe dane
 10. tel. kontaktowy*
  Nieprawidłowe dane
 11. e-mail*
  Nieprawidłowe dane
 12. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane przez Państwa pytanie bądź udzielić możliwie szczegółowych informacji na interesujący Państwa temat. W razie potrzeby skontaktujemy się z Państwem telefonicznie, aby wyjaśnić dodatkowe szczegóły.


  Wysłanie zapytania oznacza zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych w zakresie niezbędnym do sporządzenia oferty handlowej i ew. realizacji zamówienia. Administratorem danych jest firma TERMOCERT Badania termowizyjne z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 43 w Józefowie. Dane będą gromadzone na serwerach spółki SuperHost.pl s.c., ul. Świętojańska 104A/4, 81-388 Gdynia, z którą firma TERMOCERT zawarła umowę.

 13. Wpisz kod*
  Wpisz kod
  OdświeżNieprawidłowe dane
Back To Top
// //Mapka TARGEO